Ogłoszenia – 13.05.2018
UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO
- Dziś o godz. 18:00 Eucharystia w intencji czcicieli MB Fatimskiej, a po niej nabożeństwo różańcowe z procesją (prośby i podziękowania można składać w zakrystii). Nie będzie nabożeństwa przed Mszą św.
- Zachęcamy do uczestnictwa w nabożeństwach majowych, które będą odprawiane od poniedziałku do soboty o 17:30. W tym czasie odmówimy stosowne modlitwy związane z nowenną przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego.
- W poniedziałek o godz. 19:15 nabożeństwo ze śpiewami z Taizé.
- W środę przypada rocznica poświęcenia gliwickiej katedry.
- W czwartek o godz. 17:00 Msza święta szkolna - po jej zakończeniu w salce spotkanie pierwszego roku przygotowania do bierzmowania (dziewczęta klas szóstych).
- W czwartek o godz. 18:00 w kaplicy Eucharystia dla młodzieży.
- W przyszłą niedzielę o godz. 10:30 uroczystość Pierwszej Komunii Świętej.
- Młodzież i studentów zapraszamy na ogólnopolskie święto młodzieży w Lednicy 2 czerwca br. By dołączyć do grona uczestników, wystarczy zapisać się (koszt przejazdu autobusem - 30 zł) w zakrystii. Obowiązkowe spotkanie formacyjne odbędzie się w środę 23 oraz 30 maja o godz. 18:45 w salkach.
- W sobotę w gliwickiej katedrze święcenia kapłańskie.
- Caritas 14 czerwca organizuje pielgrzymkę do Łagiewnik i Czernej – koszt 45 zł, wyjazd o 7:30, zapisy podczas środowych dyżurów Caritas.
- W przyszłą niedzielę obchodzimy uroczystość Zesłania Ducha Świętego - kolekta będzie przeznaczona na potrzeby seminarium duchownego, a przed kościołem zbiórka do puszek na rzecz parafialnej Caritas. Za wszelkie ofiary składamy Bóg zapłać.