Aktualności
Intencje
Kościół

Intencje - 26.10.2020

INTENCJE MSZALNE 26.10.2020 – 1.11.2020

Pon, 26.10.2020

 7:00 Za + Anielę Szymenderę (int. gregoriańska)
 7:00 Za + Lucynę Szafarz w 7 r +, ++ z rodziny
 8:00 Za + Marię Białoń
18:00 Za + Mariannę Majkę – od sąsiadów
18:00 Za + Ernesta Dziendziol

Wt, 27.10.2020

 7:00 Za + Anielę Szymenderę (int. gregoriańska)
 7:00 Za + Tadeusza Baniaka z okazji imienin
 8:00 Za ++ Jadwigę i Zygmunta Marczewskich, ++ rodziców i rodzeństwo
18:00 Za + męża Eugeniusza Buczka, ++ rodziców obu stron, + Emilię Kalinowską, ++ Adama i Józefa Fedio
18:00 Za + Przemysława Szczególskiego w 3 tygodnie po +, + Jerzego Szczególskiego w 1 r +, ++ rodziców Zofię i Jana Szczególskich, ++Teresę i Edwarda Boesche

Śr, 28.10.2020, Święto św. Szymona i Judy Tadeusz, Apostołów

 7:00 Za + Anielę Szymenderę (int. gregoriańska)
 7:00 Za + Tadeusza Przeklasę z okazji imienin, ++ rodziców obu stron, jego ++ braci Adama i Stanisława, + siostrzeńca Arkadiusza i + szwagra Krzysztofa
 8:00 Za ++ Czesławę i Tadeusza Dąbrowskich
 8:00 Za + Henryka Słabosza, jego + ojca Lucjana i + brata Krystiana
18:00 Msza zbiorowa: Za ++ ks. Wacława Schenka, ks. Rudolfa Halembę i ks. Piotra Lewandowskiego • Za ++ Małgorzatę i Bronisława Reckich, ++ z rodziny i krewnych obu stron • Za + syna Marka Lisowskiego • Za + Józefę Miozgę w 2 r + • Za + Stanisława Marca w 20 r +, ++ Ludomirę, Jana, Tadeusza Marców, ++ Stefanię, Romana Sobolewskich • Za + Włodzimierza Ochmańskiego w 14 r +, ++ Marię i Franciszka Schweda w r + • Za + Waldemara Sidorowicza w 9 m-cy po + • Za + męża Izydora Szymurę, ++ synową Klaudię, wnuka Marcina, siostrę Krystynę, pozostałych ++ z rodziny oraz za dusze cierpiące w czyśćcu

Czw, 29.10.2020

 7:00 Za + Anielę Szymenderę (int. gregoriańska)
 7:00 Za + Marię Białoń
 8:00 Za + Alfreda Antosa oraz + żonę
17:00 Za ++ Macieja Krzemienia, Łucję Skrabacz, Małgorzatę, Piotra i Helenę Szopka, Kazimierza Złotosia, Zofię i Gerarda Sonek, Zygmunta Kucharskiego
17:00 Za + siostrę Marię Panek, + szwagra Jerzego Drobczyka w 4 r +, ++ kuzynki Mirę i Izabelę, ++ przyjaciółki Kazimierę Hanysz i Danutę Książkiewicz

Pt, 30.10.2020

 7:00 Za + Alicję Dupłecę z okazji imienin
 7:00 Za + Anielę Szymenderę (int. gregoriańska)
 8:00 Za + Kazimierę Bielawną w 3 r +, ++ z rodzin Koźmińskich i Kasprowskich, Bielawnych i Adamiaków, + Jarosława Bielawnego
18:00 Za + Eleonorę Oleszkiewicz
18:00 Za ++ rodziców Agnieszkę i Jana, ++ siostry oraz braci z rodziny Żaków
18:00 Za + Marię Jędreasz w 1 r +

Sob, 31.11.2020

 7:00 Za + Bogdana Perdek w 2 r +, ++ rodziców obu stron
 7:00 Za ++ Wiktora i Otylię, + Wincentego
 8:00 Za + Jana Jakobina (int. gregoriańska)
18:00 Za + syna Andrzeja Dudziaka w 5 r +, + męża Edwarda, pozostałych ++ z rodzin Dudziaków i Musiała, ++ szwagrów
18:00 Za + Wacława Tymorę, jego + matkę Stanisławę, ++ rodziców Zofię i Zdzisława Miller, ich + córkę Teresę Gibasiewicz

Nd, 1.11.2020 Uroczystość Wszystkich Świętych
Kolekta jest przeznaczona na zakup opału do kościoła

 7:30 Za ++ z rodziny Krzaków, Niechajów, Aniołów i Piątkowskich
 7:30 Za ++ rodziców Wandę i Mieczysława Jurczyków, pozostałych ++ z rodzin obu stron
 7:30 Za + Jana Jakobina (int. gregoriańska)
 9:00 Za ++ Marię i Jana Reślińskich, ++ rodziców obu stron
 9:00 Za + Józefa Bajdura, + Ilonę Szymurę, ++ Lidię i Józefa Szymurów, Czesławę i Martę Szafrańskie, wszystkich ++ z rodzin Bajdurów, Torzewskich, Nogów, Kołodziejów
10:30 Za + męża Zdzisława Wac w 10 r +, + ojca Piotra Pyznar, + siostrę Barbarę Kucharek,+ matkę chrzestną Stefanię Chroszcz, ++ z rodzin: Pyznar, Chroszcz i Wac
12:00 Msza zbiorowa: Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błog. Boże i zdrowie dla: Józefa z okazji urodzin oraz żony Cecylii • Za ++ Kamilę, Ryszarda, Zdzisława, Andrzeja, Krystynę Zubrzyckich, + Helenę Kurantowską • Za dusze cierpiące w czyśćcu • Za ++ Stefanię, Mikołaja i Leona Hołyńskich, Stanisławę, Stanisława, Ryszarda, Przemysława Borysiuków, Julię Struk, Annę Chrapek, Romualda Kozakiewicza, Teofilę i Zbigniewa Klęp, Annę Jaroszewską • Za + siostrę Halinę Borek, ++ Danutę Kuleszę, Tadeusza Furgalskiego, ++ rodziców obu stron, ++ Marię Piotrowską, Mieczysława Pypłacza, Zofię Gajewską • Za ++ Helenę i Jerzego Kowasz, ++ z rodzin obu stron • Za ++ z rodziny Krzyżanowskich: Irenę, Marię, Stanisława, Zbigniewa, Adama, o rychłą beatyfikację ks. Zygmunta Krzyżanowskiego, + Romana Ryziewicza, ++ z rodziny Filarów: Andrzeja, Anielę, Eugenię, Janinę, Zofię, + Krystynę Urbanek, ++ z rodziny Kaczmarczyków, ++ Bogusława, Dariusza oraz + Karolinę Machnicką • Za + Mariannę Hańbę z okazji urodzin, ++ Jana Hańbę, Krystynę i Jana Szafrańskich, Józefę i Antoniego Rolków • Za + Stanisława Otfinowskiego, ++ rodziców, ++ Gertrudę i Antoniego Anuszewskich, Barbarę i Czesława Grysiewiczów • Za + Jana Parobka z okazji urodzin • Za + Józefa Ignatowicza, ++ z jego rodziny, + Wojciecha Budę, ++ rodzeństwo, + chrześnicę Katarzynę Polasik • Za + Antoniego Starowicza w 3 m-ce po +, + żonę Marię • Za ++ Annę, Józefa, Anastazję, Józefa Zabawczuków, Zdzisława Zabawczyka, Jana, Teresę, Karola Kołodziejów, Annę Wieszok • Za + Jadwigę Stawicką w 30 dni po + - od sąsiadów • Za + Franciszka Spluwacza w 30 dni po + • Za ++ Aleksandrę i Antoniego Krymskich, Henryka Ponichterę • Za + Ewelinę Cypel w 6 r +, ++ Aleksandrę, Klemensa, Józefa, Andrzeja Bulików, Stanisława Wojciechowskiego • Za + Wiesławę Szychlińską w 30 dni po +
18:00 Za ++ Józefa i Włodzimierza Migała, Anastazję i Władysława Kasprzyków, ++ z rodziny

Msze Święte

niedziele i święta:
7:30, 9:00, 10:30, 12:00 (suma), 18:00

dni powszednie:
7:00, 8:00, 18:00

z wyjątkiem czwartku:
7:00, 8:00, 17:00 (w okresie IX - VI)
7:00, 8:00, 18:00 (w okresie VII - VIII)

Sakrament pokuty

Kwadrans przed każdą Mszą świętą
oraz w soboty od 17:00

Kancelaria parafialna

poniedziałek, środa: 16:00 - 18:00
wtorek, czwartek, piątek: 9:00 - 11:00

W lipcu i sierpniu

poniedziałek, środa: 16:00 - 17:30
piątek: 9:00 - 11:00