Aktualności
Intencje
Kościół

Intencje – 28.10.2019

INTENCJE MSZALNE 28.10.2019 – 03.11.2019

Pon, 28.10.2019, Święto świętych apostołów Szymona i Judy Tadeusza

 7:00 Za ++ Czesławę i Tadeusza Dąbrowskich
 8:00 Za + Marka Filipka (int. gregoriańska)
 8:00 koncelebra: Za + Henryka Słabosza, ++ z rodzin obu stron
18:00 Za + Zdzisława Bajsarowicza
18:00 koncelebra: Za + Stanisława Marca w 19 r +, ++ Ludomirę, Tadeusza, Jana Marców, ++ Stanisławę i Romana Sobolewskich

Wt, 29.10.2019

 7:00 Za + Alfreda Antosa i + żonę Helenę
 8:00 Za + Marka Filipka (int. gregoriańska)
 8:00 koncelebra: Za ++ Eugeniusza i Marię Kłaków, ++ z rodziny Grynko oraz w intencji Jana i Ireneusza Kłak z prośbą o Boże błog., zdrowie i opiekę Matki Bożej
18:00 Za ++ Wincentego i Wiktora, + Otylię
18:00 koncelebra: Za + Józefę Miozgę w 1 r +

Śr, 30.10.2019

 7:00 Za + Alicję Dupłecę z okazji urodzin
 7:00 koncelebra: Za + Zofię Hryszko (int. gregoriańska)
 8:00 Za + Kazimierę Bielawną w 2 r +, + Jarosława Bielawnego, ++ z rodzin Bielawnych i Koźmińskich
 8:00 koncelebra: Za + Tadeusza Baniaka z okazji imienin
18:00 Msza zbiorowa: Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błog. Boże i zdrowie dla: Józefa z okazji urodzin oraz żony Cecylii • Bogusławy z prośbą o zdrowie • Za ++ z rodzin Krzyżanowskich: Irenę, Marię, Stanisława, Zbigniewa, Adama, o rychłą beatyfikację ks. Zygmunta Krzyżanowskiego, + Romana Ryziewicza, ++ z rodziny Filarów: Andrzeja, Anielę, Eugenię, Janinę, + Krystynę Urbanek, ++ Bogusława i Dariusza Kaczmarskich, Karolinę Machnicką • Za + męża Eugeniusza Buczka, ++ rodziców obu stron, Emilię Kalinowską, Adama i Józefa Fedio • Za + Łucję Dudę z okazji urodzin, ojca Franciszka oraz pozostałych z rodzin obu stron, + brata Antoniego • Za + Macieja Krzemienia, ++ Piotra, Małgorzatę i Helenę Szopka, Krzysztofa Skrabacza, Zofię i Gerarda Sonek, Zygmunta Kucharskiego, Kazimierza Złotosia

Czw, 31.10.2019

 7:00 Za + Zofię Hryszko (int. gregoriańska)
 7:00 koncelebra: Za + Bogdana Perdek w 1 r +
 8:00 Za + Eleonorę Oleszkiewicz
 8:00 koncelebra: Za + Jadwigę i Zygmunta Marczewskich, ++ rodziców i rodzeństwo
17:00 Za + Marię Starowicz w 11 m-cy po +, ++ Zofię, Antoniego, Mieczysława, Wacława Sztanga, ++ z rodzin Sztanga i Klebach, ++ Józefę, Bazylego, Tadeusza Szafarczuków, Wandę, Stanisława Rejrychów, Marię i Józefa Starowiczów, Marię, Józefa, Antoniego Pawłowiczów, Annę, Antoniego, Zofię, Stanisława, Irenę, Zbigniewa Rudy, Annę, Józefa, Wilhelminę, Czesława, Jana Girek, ++ z rodzin Starowiczów, Rudy, Pawłowiczów, Girek, ++ Mariana Bury, Janinę i Beatę Ziąber
17:00 koncelebra: Za + Helenę Tomczonok

Pt, 1.11.2019, Uroczystość Wszystkich Świętych
Kolekta przeznaczona jest na potrzeby parafii

 7:30 Za ++ z rodziny Krzaków, Niechajów, Aniołów i Piątkowskich
 7:30 koncelebra: Za ++ Pawła i Józefę Blicharczyków, Jana, Antoninę, Wacława, Barbarę, Wacławę, Leszka Iwan, ++ Tadeusza, Annę Zaleskich, Jadwigę Brodzińską
 9:00 Za ++ rodziców Wandę i Mieczysława Jurczyków oraz wszystkich krewnych obu stron
 9:00 koncelebra: Za + Józefę i Włodziemirza Migała , Anastazję i Władysława Kasprzyków
10:30 Za + syna Andrzeja Dudziaka w 4 r +, + męża Edwarda oraz pozostałych z rodzin Dudziaków, Musiała i ++ szwagrów
10:30 koncelebra: W intencji Barbary z prośbą o łaskę pełnego uzdrowienia i Bożą opiekę na czas leczenia
12:00 Msza zbiorowa: Za ++ rodziców Teresę i Karola Kołodziejów, + brata Jana, ++ Anastazję i Józefa Zabawczuków, ++ z rodzin obu stron • Za + matkę Władysławę Kuter, + ojca Ignacego, ++ rodziców, dziadków obu stron, Stanisława Piturę, Halinę Urbanik i Ewalda Paligę • Za + Mariannę Hańbę w dniu urodzin, Jana Hańbę, Krystynę i Jana Szafańskich • Za + Edwarda i Annę Urbańskich, ++ z rodzin obu stron, Romana Dobrowolnego, ++ rodziców i siostrę • Za dusze cierpiące w czyśćcu • Za + Bożenę Hiszpańską w 3 r +, + męża Tadeusza Lorenowicza, + matkę Stanisławę, ++ Katarzynę Herbut, Mikołaja i Mariana Herbut • Za + Elżbietę Madura – od sąsiadów • Za + Zuzannę Ligocką w 15 r +, jej + męża Edwarda Ligockiego w 43 r + • Za + Marka Jakuszewskiego w 5 r +, pozostałych ++ z rodzin Jakuszewskich, Nakonecznych, Ćwiklaków i Myśków • Za ++ Antoniego i Apolonię Smolarskich, ++ braci Kazimierza, Stanisława, Józefa, Antoninę, Lidię Koźlików, brata Zygmunta, Henryka i Marię Mularczyków
18:00 Za + Zofię Hryszko (int. gregoriańska)

Sob, 2.11.2019, Wspomnienie Wszystkch Wiernych Zmarłych

 7:00 Za + Zofię Hryszko (int. gregoriańska)
 8:00 Za + Za + Czesława Lewandowskiego, ++ Stefanię, Józefa, Marię, Andrzeja, Wacława Lewandowksich, Halinę Górecką, Helenę i Gabriela Mzyków, Józefa, Joannę, Stanisława, Wilhelma, Marię, Andrzeja Ryszka, Elżbietę Kowalczyk, Urszulę Przybyłę, Jadwigę Jędrzejewską, Franciszka Wołoszczyka oraz za dusze cierpiące w czyśćcu
 8:00 koncelebra: Za ++ Franciszka i Marię Kanasów
 9:00 Za + Józefa Bajdura w 4 m-ce po +, + Ilonę Szymurę w 3 m-ce po +, ++ Czesławę i Martę Szafrańskie, pozostałych ++ z rodzin Torzewskich, Bajdurów, Kołodziejów, Nogów, Szafrańskich oraz za dusze cierpiące w czyśćcu
 9:00 koncelebra: Za + Elfrydę Kosobucką w 1 r +
18:00 Do Niepokalanego Serca Najśw. Maryi Panny o nawrócenie grzeszników

Nd, 3.11.2019, XXXI zwykła
Kolekta przeznaczona jest na zakup opału do kościoła

 7:30 W intnecji Członków Żywego Różańca o Boże błog., zdrowie i potrzebne łaski dla żyjących oraz o radość życia wiecznego dla zmarłych
 7:30 koncelebra: Za + Helenę Czurę w 57 r +
 7:30 koncelebra: Za + Zofię Hryszko (int. gregoriańska)
 9:00 W intencji Jubilatów: Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błog. Boże i zdrowie dla: Ewy i Sebastiana Zgrajów z okazji 30 rocznicy ślubu oraz Adama i Julii • Anny Kozub z okazji 18 urodzin o dary Ducha Świętego
10:30 Msza chrzcielna: Antoni Panasiuk, Zuzanna Kaliszewska, Rafał Hapke, Bruno Hajdas oraz w intencji dzieci rocznych: Wojciecha Januszewskiego, Mieszka Świdra i Mai Iwańskiej
12:00 Msza zbiorowa: Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błog. Boże i zdrowie dla: synowej Małgorzaty z okazji 60 urodzin • Za ++ Jana, Marię, Henryka, Wojciecha, Krystynę Misorów,, ++ dzieci z tej rodziny, ++ Stefana, Helenę i Antoniego Wobr, ++ Ryszarda, Annę, Jana Gorczyców, Kazimierza, Franciszka, Józefa, Stanisława Przonków • Za ++ rodziców Stanisławę i Wincentego Okonków, ++ Bronisławę i Franciszka Komarów, Salomeę i Jana Okonków oraz + Stanisława Głuszaka • Za dusze cierpiące w czyśćcu • Za ++ Stefanię, Mikołaja i Leona Hołyńskich, Stanisławę, Stanisława, Ryszarda, Przemysława Borysiuków, Julię Struk, Annę Chrapek, Romualda Kozakiewicza, Teofilę, Zbigniewa Klęp, Annę Jaroszewską oraz ich najbliższych ++ • Za + siostrę Halinę Borek, ++ Danutę Kuleszę, Tadeusza Furgalskiego, ++ rodziców obu stron, ++ Marię Piotrowską, Mieczysława Pypłacza, Zofię Gajewską, Walerię Cieślik • Za + Elfrydę Kosobucką w 1 r + • Za ++ rodziców Jadwigę i Stanisława Gdulów, Mieczysława Kierzkowskiego, ++ z rodzin Gdulów, Kierzkowskich, Romańskich, Kendziorków i Pacyszynów • Za + Jana Parobka z okazji urodzin • Za + Jerzego Nowakowsiego – od sąsiadów • Za + Elżbietę Tomaszewską, Elżbietę Proszyk, Leszka Proszyka i ++ z rodziny • Za + Zofię Łamasz w 1 r +, + męża Jana, ++ Janinę i Władysława Brewczyńskich • Za + męża Huberta Jaworka z okazji urodzin, + siostrę Annę Kłosnowską, Zofię Gotuzd, ++ rodziców Helenę i Mikołaja Plebanów, Piotra i Marię Kazanowskich, Stanisława Plebana i Stanisława Kuźniarskiego
18:00 Za ++ z rodzin Micułów, Majchrów i Wiśniewskich
18:00 koncelebra: Za + męża Romana Wojtaszka w 3 r +

Msze Święte

niedziele i święta:
7:30, 9:00, 10:30, 12:00 (suma), 18:00

dni powszednie:
7:00, 8:00, 18:00

z wyjątkiem czwartku:
7:00, 8:00, 17:00 (w okresie IX - VI)
7:00, 8:00, 18:00 (w okresie VII - VIII)

Sakrament pokuty

Kwadrans przed każdą Mszą świętą
oraz w soboty od 17:00

Kancelaria parafialna

poniedziałek, środa: 16:00 - 18:00
wtorek, czwartek, piątek: 9:00 - 11:00

W lipcu i sierpniu

poniedziałek, środa: 16:00 - 17:30
piątek: 9:00 - 11:00