Aktualności
Intencje
Kościół

Intencje – 3.06.2019

INTENCJE MSZALNE 03.06.2019 – 09.06.2019

Pon, 03.06.2019, Wspomnienie św. Karola Lwangi i Towarzyszy, męczenników

 7:00 Za + Helenę Stepowany (int. gregoriańska)
 7:00 koncelebra: Za + Bolesława Kotulę
 8:00 Za ++ Katarzynę, Jana, Zofię Mulczyków
18:00 Za ++ z rodziny Dziendziol
18:00 koncelebra: Za + Aleksandrę Adamską w 7 r +, Stanisławę Walerowicz w 5 r +, Wiktora Kuźmicza w 8 r +
18:00 koncelebra: Za + Eugeniusza Hajdasa w 30 dni po +

Wt, 04.06.2019

 7:00 Za + Helenę Stepowany (int. gregoriańska)
 7:00 koncelebra: Za + Lucję Rataj i + Karola Rataj
 8:00 Za + Włodzimierza Marszałka
18:00 Za + Anitę Halską w 4 m-ce po + - od sąsiadów
18:00 koncelebra: Za + Eugeniusza Hajdasa
18:00 koncelebra: Za + Barbarę Stradza w 30 dni po +, + ks. prałata Władysława Stradza w 1 r +, + Stanisława Stradza w 17 r +, + Jana Stradza w 11 r +

Śr, 05.06.2019, Wspomnienie św. Bonifacego, biskupa i męczennika

 7:00 Za + Helenę Stepowany (int. gregoriańska)
 8:00 Za + Floriana Kuźniaka w 6 r +, ++ rodziców obu stron
 8:00 koncelebra: Za + Zofię Hryszko w 30 dni po +
 8:00 koncelebra: W intencji Jana Michalskiego z okazji 75 urodzin, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błog. Boże i zdrowie
18:00 Msza zbiorowa: Za + Hannę Muss i jej ++ rodziców • Za ++ Marię, Joachima, Agnes Kowolów, Alojzego, Magdalenę Brzosków, Wilego i Małgorzatę Witt, ciotkę Urszulę, szwagra Jana, ich ++ rodziców, siostry, braci, dzieci, ++ z pokrewieństwa, ++ bliskich, znajomych i dusze cierpiące w czyśćcu • Za + Annę Drozd w 1 r +

Czw, 06.06.2019, (I czwartek m-ca)

 7:00 W intencji powołań kapłańskich i zakonnych
 7:00 koncelebra: Za + Helenę Stepowany (int. gregoriańska)
 8:00 Za + Irenę Nowak w 1 r +
17:00 Za + Jarosława Borkowskiego z okazji urodzin, ++ Krystynę, Edwarda Borkowskich i Helenę Wargocką
17:00 koncelebra: Za + Beatę Drzensla w 14 r +, ++ z rodzin Drzenslów i Ćwikłów, szwagra Macieja Michnika w 4 r +, ++ rodziców obu stron, ++ braci Henryka Grewendę w 1 r +, + Mirosława Grewendę w 7 r +, ++ rodziców obu stron

Pt, 07.06.2019, (I piątek m-ca)

 7:00 W intencji czcicieli Najśw. Serca Pana Jezusa oraz za dusze cierpiące w czyśćcu
 7:00 koncelebra: Za + Helenę Stepowany (int. gregoriańska)
 8:00 Za ++ rodziców Dolorosę, Edwarda Heidenreich, Marię, Henryka Smolarz, brata Adolfa, siostry Dorotę, Adelę, Annę, szwagrów Franciszka, Józefa, Alfreda, Joachima, szwagierkę Lidię, ++ z pokrewieństwa Heidenreich i Smolarz, także za dusze cierpiące w czyśćcu
18:00 Za + Stanisława Raszewskiego w 7 r +, ++ rodziców obu stron, + brata Andrzeja
18:00 koncelebra: Za ++ Emilię i Alojzego Bregułów i ++ z pokrewieństwa

Sob, 08.06.2019, Wspomnienie św. Jadwigi Królowej

 7:00 Za + Helenę Stepowany (int. gregoriańska)
 8:00 W intencji Moniki i Piotra Hałubowiczów z okazji rocznicy ślubu, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błog. Boże i zdrowie także dla całej rodziny
 8:00 koncelebra: Za + matkę Krystynę Zębalę, ++ z rodzin Zębalów i Małków
15:00 Msza ślubna: Katarzyna Cybulska i Marcin Sosnowski
18:00 Za + Jadwigę Nazarkiewicz w 5 r +, ++ Karolinę i Mariana Wierzbickich
18:00 koncelebra: Za ++ Wiesława, Helenę, Władysława, Dionizego Dziardziel, ++ Barbarę, Stefana, Helenę, Edwarda, Annę, Władysławę, Stanisława Szklarskich, Teresę Krzymińską

Nd, 09.06.2019, Uroczystość Zesłania Ducha Świętego
Kolekta przeznaczona jest na pokrycie kosztów budowy wieży naszego kościoła

 7:30 Za + męża Wacława, ++ rodziców Janinę i Władysława Andruszkiewiczów, Adelę i Adolfa Bildziów oraz za wszystkich ++ z rodzin obu stron
 7:30 koncelebra: Za + Helenę Stepowany (int. gregoriańska)
 9:00 Za ++ z rodzin Leśniaków, Pajdów, Majerów i Rybków
 9:00 koncelebra: Za ++ Janinę i Aleka Jaroć, Zbigniewa Górskiego i Helenę Pajonk
 9:00 koncelebra: Za + Wojciecha Galasa w 3 r +, ++ rodziców i rodzeństwo
10:30 Za ++ rodziców Stefanię i Antoniego Wilków, + siostrę Alicję Czaplę, Gintera Lemparta, jego ++ rodziców i siostrę, + Czesława, ++ z rodzin Lewandowskich i Wilków
12:00 Msza zbiorowa: Za + Stefanię Burzyńską w 1 r+, Władysława Burzyńskiego, Helenę i Witolda Nawrotków, ++ z rodzin obu stron • Za ++ Albinę, Juliana, Jana, Ludwika Tomasików, ++ Stefanię i Franciszka Kaweckich, Barbarę i Feliksa Nawrot, Henryka Gradusa, Stanisława Trusza, Adama Korczyńskiego, Genowefę Czosnowicz, Walerię Cieślik • Za ++ Kaspra, Katarzynę, Michała Teodorowiczów, Andrzeja Karbowskiego w r +, Michała Karbowskiego, Czesława Piotrowskiego i Piotra Świderskiego w r +, ++ z rodziny Stochniol • Za + Józefa Dyrka w 30 dni po +, + Pelagię Ujmę z okazji urodzin, + męża Rudolfa i pozostałych ++ z rodzin obu stron • Za + Jerzego Nierada w 30 dni po +
18:00 Za + Waldemara Miśko
18:00 koncelebra: W intencji Dominiki i Jakuba Stradomskich z okazji 1 rocznicy ślubu, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błog. Boże i zdrowie
18:00 koncelebra: Za + Stefanię Nasiek w 30 dni po +

Msze Święte

niedziele i święta:
7:30, 9:00, 10:30, 12:00 (suma), 18:00

dni powszednie:
7:00, 8:00, 18:00

z wyjątkiem czwartku:
7:00, 8:00, 17:00 (w okresie IX - VI)
7:00, 8:00, 18:00 (w okresie VII - VIII)

Sakrament pokuty

Kwadrans przed każdą Mszą świętą
oraz w soboty od 17:00

Kancelaria parafialna

poniedziałek, środa: 16:00 - 18:00
wtorek, czwartek, piątek: 9:00 - 11:00

W lipcu i sierpniu

poniedziałek, środa: 16:00 - 17:30
piątek: 9:00 - 11:00