Aktualności
Intencje
Kościół

Intencje – 29.10.2018

INTENCJE MSZALNE 29.10 – 04.11.2018

Pon 29.10.2018

 7:00 Za + Henryka Słabosza w 3 r+, ++ z rodzin obu stron
 7:00 koncelebra: Za ++ Krzysztofę i Eugeniusza Adamczyków
 8:00 Za + męża i ++ rodziców oraz + córkę
 8:00 koncelebra: Za + Władysława Czaplę (int. gregoriańska)
18:00 Za + Stanisława Marca w 18 r+, ++ Stefanię i Romana Sobolewskich, Jana, Ludomirę i Tadeusza Marców, Jana i Józefę Banasiów
18:00 koncelebra: Za ++ Wincentego i Wiktora
18:00 koncelebra: Za + Józefa Czepiec w 2 r+, Jana Tyrkiel w 2 r+

Wt, 30.10.2018

 7:00 Za + Alfreda Antosa i + żonę Helenę
 7:00 koncelebra: Za + Władysława Czaplę (int. gregoriańska)
 7:00 koncelebra: W intencji Waldemara z podziękowaniem za powrót do zdrowia, z prośbą o dalsze Boże błog. i potrzebne łaski
 8:00 Za + Alicję Dupłecę w 3 r+
 8:00 koncelebra: Za + Kazimierę Bielawną w 1 r+, + Jarosława Bielawnego, pozostałych ++ z rodzin Bielawnych, Koźmińskich, Adamiaków i Kasprowskich
18:00 Za + męża Eugeniusza Buczka, ++ rodziców obu stron, + Emilię Kalinowską, Adama i Józefa Fedio
18:00 koncelebra: Za + Łucję Dudę z okazji urodzin, + ojca Franciszka oraz pozostałych ++ z rodzin obu stron, + brata Antoniego

Śr, 31.10.2018
 7:00 Za + Krzysztofę i Eugeniusza Adamczyków
 7:00 koncelebra: Za + Władysława Czaplę (int. gregoriańska)
 8:00 Za + Eleonorę Oleszkiewicz
 8:00 koncelebra: W intencji brata Tadeusza z okazji imienin i urodzin, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błog. Boże i zdrowie
 8:00 koncelebra: Za + Ryszarda Ciuła w 8 r+
18:00 Msza zbiorowa: Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błog. Boże i zdrowie dla: Józefa z okazji urodzin oraz żony Cecylii • wnuków Bartosza i Jacka oraz Anny • Za ++ z rodziny Krzyżanowskich: Irenę, Marię, Stanisława, Zbigniewa i Adama, o rychłą beatyfikację ks. Zygmunta Krzyżanowskiego, Romana Ryziewicza, ++ z rodziny Filarów: Andrzeja, Anielę, Eugenię i Janinę, + Krystynę Urbanek, ++ z rodziny Kaczmarczyków: Bogusława, Darka i Karolinę Machnicką • Za + Jadwigę i Zygmunta Marczewskich • Za ++ rodziców Annę i Edwarda Urbańskich oraz pozostałych ++ z rodzin obu stron, + Romana Dobrowolnego i jego ++ rodziców i siostrę • Za + córkę Bożenę Hiszpańską w 2 r+, + męża Tadeusza Lorenowicza i Stanisławę Lorenowicz • Za + Eugeniusza Pawlika w 30 r+, + Rafała Pawlika w 1,5 m-ca po + • Za ++ Kazimierza, Zbigniewa i Alojzego, Franciszkę i Jana oraz ++ krewnych obu stron • Za + Agnieszkę Więcław w 30 dni po + • Za + Macieja Krzemienia, Piotra, Helenę i Małgorzatę Szopka, ++ Krzysztofa Skrabacza, Kazimierza Złotosia, Zygmunta Kucharskiego, Zofię i Gerarda Sonek • Za + Andrzeja Dudziaka w 3 r+, + męża Edwarda, ++ z rodziny Dudziaków i Musiała oraz + szwagra Stanisława • Za + wuja Czesława Koskowskiego, wszystkich ++ z rodzin Koskowskich i Grendyszów

Czw, 1.11.2018, Uroczystość Wszystkich Świętych
 7:30 Za ++ rodziców, + męża brata, bratową i ++ dziadków
 7:30 koncelebra: Za ++ z rodzin Krzaków, Aniołów i Piątkowskich
 9:00 Za ++ rodziców Wandę i Mieczysława Jurczyków, ++ z rodzin obu stron
 9:00 koncelebra: Za + Adelę Tworzydło (int. gregoriańska)
10:30 Za ++ Zofię, Antoniego i Mieczysława, Wacława Sztanga, ++ z rodzin Sztanga i Klebach, Józefę, Bazylego, Tadeusza Szafarczuków, Wandę, Stanisława Rejrychów, Marię i Józefa Starowiczów, Marię, Józefa, Antoniego Pawłowiczów, Annę, Antoniego, Zofię, Stanisława, Irenę, Zbigniewa Rudy, Annę, Józefa, Wilhelminę, Czesława, Jana Girek, ++ z rodzin: Starowiczów, Rudy, Pawłowiczów, Girek, Mariana Bury, Janinę i Beatę Ziąber
10:30 koncelebra: Za + Rufina Szal w 10 r+ oraz z okazji urodzin, + żonę Klarę
12:00 Za + męża Norberta Kajl, ++ Marię i Jana Barskich oraz wszystkich ++ z rodziny
12:00 koncelebra: Za + Władysława Czaplę (int. gregoriańska)
18:00 Za + Mariannę Hańbę z okazji urodzin, + Jana Hańbę, ++ z rodzin Rolków i Hańba oraz ++ Krystynę i Jana Szafrańskich

Pt, 2.11.2018, Wspomnienie wszystkich wiernych zmarłych

 7:00 Za + Adelę Tworzydło (int. gregoriańska)
 7:00 koncelebra: Za + Henryka Góreckiego, ++ z rodzin Góreckich i Szybiaków
 8:00 Za + Helenę Tomczonok w r+
 8:00 koncelebra: Za + Władysława Czaplę (int. gregoriańska)
 9:00 Za ++ Franciszka i Marię Kanasów
 9:00 koncelebra: Za ++ rodziców Joannę i Tadeusza Mikszów oraz pozostałych ++ z rodzin obu stron
18:00 Za ++ Teklę i Juliana Bajdurów, Katarzynę i Marcina Torzewskich, ++ Czesławę i Marię Szafrańskie, Hieronima Torzewskiego, pozostałych ++ z rodzin Torzewskich, Bajdurów i Kołodziejów, + Weronikę Domagalską, Rafała Pociana i Iwonę Babicz

Sob, 3.11.2018, Święto poświęcenia naszego kościoła (83. rocznica)
 7:00 Za + Helenę Czurę w 56 r+
 7:00 koncelebra: Za + Władysława Czaplę (int. gregoriańska)
 7:00 koncelebra: Za + Monikę Woźnik w 30 dni po +
 8:00 Za + Adelę Tworzydło (int. gregoriańska)
 8:00 koncelebra: Za ++ rodziców Józefa Pyryt w 2 r+, i + Annę Pyryt
18:00 Do Niepokalanego Serca Najśw. Maryi Panny o nawrócenie grzeszników
18:00 koncelebra: Za ++ z rodzin Buda, Przybylskich i Ignatowiczów

Nd, 4.11.2018, XXXI zwykła
Kolekta przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii

 7:30 W intencji Członków Żywego Różańca – o Boże błog., zdrowie i potrzebne łaski dla żyjących o raz o radość życia wiecznego dla zmarłych
 7:30 koncelebra: Za + Adelę Tworzydło (int. gregoriańska)
 7:30 koncelebra: Za + Władysława Czaplę (int. gregoriańska)
 9:00 W intencji Jubilatów
10:30 Msza chrzcielna: Liliana Janowska, Mikołaj Sobiegraj, Rozalia Cortez, Lena Przybylska, Felicja Gołąbek, Mieszko Świder, Jagoda Mielerowicz, Nikola Kamińska, Jakub Rytek
12:00 Msza zbiorowa: Za ++ rodziców Teresę i Karola Kołodziejów, + brata Jana, ++ Anastazję i Józefa Zabawczuków, ++ z rodzin obu stron • Za ++ rodziców Jadwigę i Stanisława Gdulów, Mieczysława Kierzkowskiego, ++ z rodzin Gdulów, Romańskich, Kierzkowskich, Procyszynów i Kendziorków • Za ++ Stefanię, Mikołaja i Leona Hołyńskich, Stanisława, Stanisławę, Przemysława i Ryszarda Borysiuków, Julię Struk, Annę Chrapek, Romualda Kozakiewicza, Janinę, Zygmunta i Zenona Drohomireckich, Teofilę i Zbigniewa Klępów, Marię i Henryka Kriger, Krystynę i Władysława Barteckich, Marię Drohomirecką, Anielę Mielnicką, Izabelę Muszyńską, Marię i Tadeusza Pruszkowskich, Danutę Szaro, Annę Jaroszewską i ich najbliższych • Za + siostrę Halinę Borek, ++ Danutę Kuleszę, Tadeusza Furgalskiego, ++ rodziców obu stron, ++ Marię Piotrowską, Mieczysława Pypłacza, Zofię Gajewską • Za + Jana Parobka z okazji urodzin • Za + Marię Łojewską • Za + Marię Cieśla w 6 m-cy po + • Za + syna Dariusza Karczewskiego, ++ rodziców i rodzeństwo • Za + Marię Zeist w 6 r+ oraz pozostałych ++ z rodziny • Za ++ Stefanię, Józefa, Wacława Lewandowskich, Halinę Górecką, Helenę i Gabriela Mzyków, Józefa Wilhelma i Annę Ryszka, Joannę i Stanisława Ryszka, Marię i Andrzeja Lewandowskich, Elżbietę Kowalczyk, Urszulę Przybyłę, Jadwigę Jędrzejewską, Franciszka Wołoszczyka oraz za dusze cierpiące w czyśćcu
18:00 Za + siostrę Marię Dryglak, + matkę Zofię Pietrus, ++ teściów Helenę i Antoniego oraz + brata Jana Malczewskiego
18:00 koncelebra: Za ++ rodziców Józefę i Jana Bogusz, + brata Edwarda w 12 r+, ++ z rodziny Boguszów

Msze Święte

niedziele i święta:
7:30, 9:00, 10:30, 12:00 (suma), 18:00

dni powszednie:
7:00, 8:00, 18:00

z wyjątkiem czwartku:
7:00, 8:00, 17:00 (w okresie IX - VI)
7:00, 8:00, 18:00 (w okresie VII - VIII)

Sakrament pokuty

Kwadrans przed każdą Mszą świętą
oraz w soboty od 17:00

Kancelaria parafialna

poniedziałek, środa: 16:00 - 18:00
wtorek, czwartek, piątek: 9:00 - 11:00

W lipcu i sierpniu

poniedziałek, środa: 16:00 - 17:30
piątek: 9:00 - 11:00